Mikro Yazılım Destek

AnasayfaMikro Yazılım Destek

Mikro Yazılım Satış ve Desteği

Firmanızın ihtiyaçlarını analiz ederek en uygun yazılım paketini  belirler ,kurulum ve eğitimlerini gerçekleştiririz. Ticari uygulamalar ancak doğru bir altyapı ,İhtiyaca göre kurgulama ile verimli hale gelebir.

İdepex Teknoloji  ve Yazılım olarak yılların verdiği bilgi ve donanım ile edindiğimiz farklı sektör tecrübeleri sayesinde en uygun ve kullanışlı yapıyı kısa zamanda gerçekleştiririz.

Mikro Asistan Destek 

Yazılım dünyasının olmazsa olmazı teknik destektir. Kullandığınız işletim sisteminden, elektrik kesintilerinden ya da sürüm yenilemelerinden doğan teknik bir sorunla karşılaştığınızda dilediğiniz yoldan ulaşabileceğiniz  destek hizmetlerimiz ile işinizde kesinti yaşamadan sürdürebilirliğin keyfini sürebilirsiniz.

Mesai Saatlerinde Biz e-Posta ya da Telefon Mesafesindeyiz!

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiklerinizi birkaç kelime ile İdepex Bilgi Bankası'nda aratarak aradığınız çözüme hemen ulaşabilirsiniz. Aradığınız sorunun cevabını İdepex Bilgi Bankası'nda bulamazsanız kayıt açın, biz size dönüş yapalım. Sorunuzun da cevabını İdepex Bilgi Bankası'na ekleyelim.
Ayrıca bize mesai saatlerimiz dahilinde, +90 850 441 02 85 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilirsiniz. Karşılaşabileceğiniz acil sorunları çözmek için en hızlı yollardan biri olan Destek Hattı, hafta içi 09.00-18.00cumartesi günleri ise 09.30-14.00 saatleri arasında kesintisiz hizmet sunuyor. 
 

Doğru Teşhis Her Zaman Kazandırır

  • Sorunun nereden kaynaklandığını bildiğinizden emin olun ve mümkünse sorun yaşadığınız modül, ekranınızda açık durumda bulunsun.
  • Teknik destekteki arkadaşlarımızın söyleyeceklerini not etmenizde fayda olacaktır. Bu yüzden yanınızda mutlaka kalem ve kağıt bulundurun. Böylece teknik destekte size yardımcı olan arkadaşımızın verdiği bilgileri, daha sonra notlar halinde çalışma arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.
  • Telefon görüşmesi başladığı andan itibaren daha iyi destek alabilmek için telefonda görüştüğünüz servis yetkilimizin ismini mutlaka not edin.

Hemen İletişim Kurun

 

Top