İdepex Trendyol Hızlı Market Entegrasyonu

Anasayfaİdepex Trendyol Hızlı Market Entegrasyonu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tendyol Market Entegrasyonu ile Neler Yapılabilir.

 Trendyol Hızlı Market kullanan firmaların en büyük sorunları “stokların ve fiyatların güncel olmaması”. İşte tamda bu noktada entegrasyona ihtiyacınız var. “Trendyol Hızlı Market Entegrasyonu” size ciddi anlamda zaman kazandırır, hata payınızı yok eder, işlerinizin daha kontrollü ve sistematik yürümesini sağlar, hatalı stok miktarından dolayı iptal edilen siparişlerinizdeki oranı minimuma çeker.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 1. Fiyat değişiklikleri otomatik olarak “Trendyol Hızlı Market” e gidiyor mu?
  1. Evet , anlık olarak fiyatlar gönderilir.

 

 1. 5 tane şubemiz var her biri için ayrı ayrı mı işlem yapacağız?
  1. Hayır, siz sadece Mikrodan fiyatlarınızı değişeceksiniz başka bir işlem yapmanıza gerek yok fiyatlar tüm şubeler için otomatik gidecektir.

 

 1. “Trendyol Hızlı Market” fiyatını marketimde ki fiyattan farklı yapabilir miyim?
  1. Evet, Mikro programında gerekli ayarları yaptıktan sonra siz sadece market/mağaza satış fiyatınızı belirleyeceksiniz. Sizin belirlediğiniz ürün bazlı ilave komisyon oranlarına göre “Trendyol Hızlı Market” e yüksek fiyat yada düşük fiyat ile gönderim yapabilirsiniz.

 

 1. Stok Miktarları “Trendyol Hızlı Market” tarafında nasıl güncellenecek? Miktarlar ne derece doğru olacak?
  1. “Trendyol Hızlı Market” e mikroda ki stoklarınız şube şube ayrı otomatik olarak yüklenir. Siz siparişlerinizi kasadan satışa çevirdikçe satışlar Mikroya gider ve entegrasyon devreye girerek güncel stok miktarınızı “Trendyol Hızlı Market”  e yükler.

 Bazı ürünleri satışa kapatmak yada açmak istersek ne yapmalıyız?

  1. “Trendyol Hızlı Market” nin çalışma şeklinde stok miktarı eğer sıfır(0) ise otomatik olarak satışa kapanız yani sizin pazaryeri panelinden ürünü arayıp bulduktan sonra stok miktarını sıfır yapmanıza ve zaman kaybetmenize gerek yoktur.
  2. “Trendyol Hızlı Market” de ürünü satışa kapatmak istiyoruz ama elimizde ürün var stok miktarını ille de sıfır yapmamız gerekmiyor mikro üzerinde ürünü “Trendyol Hızlı Market” e satışa kapatabilirsiniz değişiklik “Trendyol Hızlı Market” e otomatik yansıyacak ve satışa kapanacaktır.
  3. Aynı şekilde tekrar satışa açmak isterseniz mikro tarafından satışa açmanız yeterlidir başka bir şey yapmanıza gerek yok.
  4. Stok miktarı sıfır olan ürün zaten otomatik olarak satışa kapanacak eğer ürün aldığınızda evraklarını işlerseniz “Trendyol Hızlı Market” de ürün otomatik olarak yeniden satışa açılacaktır.
  5. Dilerseniz belirlediğiniz şubelerinizde toplu olarak “Trendyol Hızlı Market” satışını kapatabilir açabilirsiniz çok hızlı ve çok kolaydır .
 1. “Trendyol Hızlı Market” ile Mikro arasında transfer işlemleri nasıl yapılıyor?
  1. Mikrodan “Trendyol Hızlı Market”de satışa açık olan ürünlerin “Fiyatı, Stok Miktarı, Aktif Pasiflik Durumu“ değiştiği zaman otomatik olarak entegrasyon devreye girer ve ister anlık ister belirli periyotlarda transfer işlemlerini gerçekleştirir. Tüm bu işlemleri yapmak için güçlü bilgisayarlara yada  lisanslı işletim sistemlerine ihtiyacınız yoktur tamamen yazılım bulut üzerinde çalışmakta ve sizin bilgisayarlarınıza herhangi bir program kurulmamaktadır. Böylece bilgisayarınız çöktüğünde , değiştiğinde vb durumlarda en baştan program kurulumu gibi gereksiz servis süreçleri ve zaman kayıpları olmayacaktır.


Top