Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Hakkımızda


Bilişim ve teknolojinin hemen her alanda ihtiyaçtan öte sorumluluk haline geldiği çağımızda, zamanın gerisinde kalmak yerine ötesine geçmek isteyen tüm kurumlara hizmet veren şirketimiz edindiği deneyim ve müşteri odaklı çalışmalarıyla sektöründe lider konuma gelmiştir. Teknolojinin büyük önem kazandığı çağımızda sahip olduğumuz yüksek niteliklerle müşterilerimize sektörün en güvenilir, en kaliteli ve en verimli programlarını sunuyoruz. Kamu kurum ve kuruluşlarına yazılım, entegrasyon ve otomasyonunda hizmet verdiğimiz gibi web tasarımı konusunda da alanında kendini kanıtlamış uzman ekimizle her an yanı başınızdayız.

   İdepex Teknoloji olarak müşterilerimize bilişim teknolojisi danışmanlığı, sistem geliştirme ve entegratörlük hizmetleri sunuyoruz. Teknolojiyi daha iyi sonuçlar elde etmek için kullanan müşterilerimize, çözümler geliştirmekte ve uygulamaktayız.

   Müşterilerimizin entegre, kullanımı kolay, çağın gereklerine uygun çözümler beklediğini biliyor  ve bu beklentiye büyük değer vererek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çözümlerimiz ile müşterilerimizin iş sürdürülebilirliklerini sağlıyor ve performanslarını arttırıyoruz.

  İdepex Teknoloji’nin iş formülü yalındır; Müşterimizin işini en az kendi işimiz kadar iyi tanımak.    Esnek yapımız, bilişim teknolojisini müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde uyarlayabilmemize ve şekillendirebilmemize olanak sağlamaktadır. Müşteri bizim için her şeydir. Her türlü işimizde müşteri ve ihtiyaçları bizim odak noktamızdır. Müşteri ihtiyacını tespit eder,buna uygun çözümü üretir,test eder ve müşterimize teslim ederiz.
                  
   Tüm bunları alanının en iyi üniversitelerinden mezun olmuş  elemanlardan oluşan ekibimizle, bilgiyle, işimize olan tutkuyla ve en önemlisi müşterilerimize verdiğimiz yüksek değerle yapıyoruz.

İdepex Teknoloji ve Yazılım , Sektöründe uzun yıllar tecrübe edinmiş genç ve dinamik yapısı ile birçok sektöre hizmet vermektedir. Firmamız Mikro Yazılım İş Ortağı olarak  Mikro Yazılımevi ürünlerinin satışı,satış sonrası desteği ile güven veren hizmet anlayışını benimsemektedir. Firmalara özel olarak ürettiği projeler ve sunduğu çözümler ile sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip bir şirket olarak yoluna devam etmektedir.


Top