Mikro FLY

AnasayfaMikro FLY

Üreticilere ve büyük işletmelere Mikro Yazılım’dan ticari yazılım: Mikro Fly. 

Büyük işletmelerin hedefleri de büyük olur. Eğer siz de en büyük olmak ve rekabetin önünde yer almak istiyorsanız, tüm grup içi şirketlerinizi tek bir elden yönetmenize olanak tanıyan, tedarikçilerinizden müşterilerinize uzanan bütünleşik bir yapı kurmanızı sağlayan Mikro Fly tam size göre.

Mikro Fly, kurumsal bir iş ortağı gibi çalışarak hem şirketinizi uçtan uca takip etmenize olanak tanır, hem de ihtiyacınıza göre şekillenen fonksiyonlar sunarak bütçenizi rahatlatır. Üstelik, kullandığınız diğer yazılım ürünlerine de kolayca entegre olur.

Mikro Fly ile ulusal ve uluslararası rekabette limitiniz gökyüzü!

Mikro Fly ile neler yapabilirsiniz?

  • Satış, satın alma, üretim, finans, muhasebe ve insan kaynakları fonksiyonlarının otomasyonu sayesinde etkin bir kaynak planlaması yaparsınız. Böylece zaman ve maliyet tasarrufu yapar, verimliliğinizle birlikte kârlılığınızı da artırırsınız.
  • Üretim maliyetlendirme süreçlerini kolayca koordine eder, kârlılık analizi ve maliyet kontrolünü daha etkin biçimde gerçekleştirirsiniz.
  • e-Dönüşüm hizmetlerine tek bir program üzerinden entegre olur, hepsini kolayca yönetirsiniz.
  • Muhasebe ve personel verileriniz otomatik olarak kaydolur, hepsini anlık olarak kontrol edersiniz.
  • İşletme rapor ve analizleriyle performansınızı anlık olarak takip edersiniz.
  • Kullanıcı yetkilendirmeleriyle, veri güvenliğine bağlı personel hatalarını minimuma indirirsiniz.
  • Tüm işlemlerinizi ek bir yazılıma, aktarıma ya da manuel işlemlere gerek duymadan, tek bir platform üzerinden tam entegre biçimde yürütürsünüz.

İster kiralayın, ister satın alın

Mikro Yazılım’ın geliştirdiği alternatif lisanslama sistemi sayesinde, Mikro Fly dilerseniz kullandığınız sürece kiralayabilir, dilerseniz tek seferde yapacağınız ödemeyle satın alabilirsiniz.

 

Hemen İletişim Kurun

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Top