Danışmanlık Hizmeti

AnasayfaDanışmanlık Hizmeti

Mikro uygulama danışmanlığı hizmetimiz

Mikro ürünlerinden herhangi bir tanesini kullanmak isteyen ya da mevcut olarak bir Mikro ürününü kullanan firmaların bu ürünlerden en yüksek verimi alıp doğru analizler yapabilmesi ve firmalarının geleceğine doğru karar verebilmeleri ve doğru raporlar alabilmeleri için verdiğimiz hizmete Mikro Uygulama Danışmanlığı adını vermekteyiz.

Uygulama danışmanlığı hizmetimizdeki amacımız İdepex Teknoloji bünyesinde bulunan her birisi kendi konusunda uzman ve sertifika sahibi iş arkadaşlarımızın bilgi birikimlerini kullanarak firmalara Mikro'nun standarlarından uygulama danışmanlığı hizmeti vermektir.

İş arkadaşlarımıza ve müşterilerimize verdiğimiz önemin bilincinde olarak Mikro danışmanlarının sertifkasayonlarını yapılması, eğitimlerinin düzenli olarak alınması hususunda yatırımlarımız düzenli olarak devam etmektedir.

Değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte firmalara sunduğumuz uygulama danışmanlığında müşteri memnuniyetini hizmetin odak noktası olarak belirlemiş bulunmaktayız.  Bu kapsamda şimdiye kadar tamamladığımız ve referanslar bölümünde görebileceğiniz tüm müşterilerimize ait projelerii başarı ile tamamlamış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

İdepex Teknoloji piyasadan edindiği deneyimlerini müşterileri ile paylaşarak müşterilerine özgün ve katma değeri yüksek çözümler sunmaktadır.

Gelecekte oluşabilecek talepler göz önünde bulundurularak Mikro ürünlerinin firmaya kolayca entegre edilerek firmaların rekabet avantajı kazanmalarına, verimliliklerini artırabilmelerine olanak sağlayan uygulama danışmanlığı hizmetimizden yararlanmak isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

İdepex Teknoloji küçük , orta ve büyük ölçekli birçok firmaya Mikro Yazılım çözümlerini tanıtmak, mevcut Mikro uygulamalarını denetlemek için çeşitli danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Hemen İletişim Kurun


Top